piątek, 17 października 2014

WYNIKI

Późna pora, ale obiecałam ogłosić wyniki, więc czas najwyższy się za to zabrać. :-) Dzisiaj trzech Zwycięzców dowie się o tym, że miało szczęście i wygrało nagrodę w jednym z dwóch rozdań jakie organizowałam na łamach bloga i Facebooka.
Pierwsze dwie osoby to Zwyciężczyni Facebookowej zabawy, w której do zgarnięcia było po jednym bonie o wartości 30 zł (+ darmowa dostawa) do wykorzystania w sklepie e-Naturalne.pl.
Maszyna losująca wybrała następujące osoby:
Zaś szczoteczkę Violife Slimsonic wygrywa:
Dziewczyny, z każdą z Was skontaktuję się mejlowo (w sprawie szczoteczki) i za pomocą wiadomości prywanej na Facebooku (w sprawie bonu, gdyż nie mam do Was adresów @). 
Edit: Do Pani Marty i Zdzisławy wyślę wiadomości z mojego prywatnego konta gdyż widzę, że z blogowego nie mogę tego dokonać. Sprawdźcie folder "inne" bo prawdpodobnie tam trafi moja wiadomość. W razie problemów - piszcie na mojego mejla.
Na odpowiedź zwrotną czekam do wtorku 21.10.2014, jeśli takowej nie otrzymam - losuję kolejnych Szczęśliwców.
Powyższym Dziewczynom serdecznie gratuluję, a tym z Was, którym się nie udało zapraszam do obserwowania nowych wpisów na blogu ponieważ niebawem ogłoszę nowy konkurs, tym razem będzie do zdobycia nowy, nieśmigany kosmetyk marki Pharmaceris. :-)

Pozdrowienia!

21 komentarzy:

  1. Byłam blisko :) Szkoda, że nie wygrałam, ale zwyciężczyni gratuluję!

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje :) Zapraszam na nowy, krótki, ale iście sentymentalny post ♥ Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  3. Gratki dziewczynki :D O Pharmaceris lubię i mam cztery produkty :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...