niedziela, 23 czerwca 2019

Nowości w Drogeriach Natura: Sensique, My Secret

Przyjrzyjmy się kilku nowościom, które pojawiły się w Drogeriach Natura.
Latem wszystko nabiera nowych, świeżych, wyrazistych barw. Na ten okres marka Sensique wprowadza limitowaną edycję lakierów do paznokci w ośmiu soczystych kolorach (u mnie 5), które będą wyjątkowym akcentem podkreślającym nawet najbardziej minimalistyczną stylizację. Na półkach makijażowych marek My Secret i Sensique znajdą się także produkty do podkreślania brwi i rzęs, które pomogą uzyskać wyraziste spojrzenie.


Nowości w Drogeriach Natura: 
Sensique, My SecretSENSIQUE Color with tefpoly ®edycja limitowana lato 2019
- lakiery do paznokci

Na początek piękna kolorystycznie limitka lakierów do paznokci z nowoczesną formułą z tefpoly®, która przedłuża ich trwałość, pogłębia intensywność koloru i zapewnia efekt szklanego połysku.
Wartym uwagi jest fakt, iż receptura tej serii pozbawiona jest szkodliwych składników, tj.: toluen czy formaldehyd. Kolory lakierów są żywe i pełne energii, idealnie się wpisują w obecną porę roku.

Od lewej:
230 IN FASHION,
231 PRETTY,
232 STYLISH, 
234 HAPPY,
235 SMILE.

Cena 9,99 zł Pojemność 10 ml
(obecnie w promocji 7,49 zł)
MY SECRET Ultra Volume Mascara
- maskara do rzęs

Maskara, która ma zapewniać pogrubienie, wydłużenie oraz podkręcenie rzęs dzięki kombinacji modelujących i zwiększających objętość polimerów. Naturalne woski – pszczeli i carnauba – są gwarancją ochrony oraz pielęgnacji rzęs i zapobieganiu rozmazywania. Tusz posiada wyprofilowaną, dość szeroką szczoteczkę (klasyczną, niesilikonową). Jest dość spora, dlatego wg mnie wymaga lekkiej wprawy podczas aplikacji.

Tusz jest dostępny w kolorze czarnym.


Pojemność 10 ml Cena 17,99 zł

MY SECRET Wow Eyebrow Auto Eyebrow Pencil
- automatyczne kredki do brwi

To automatyczna kredka ułatwiająca szybką stylizację brwi. Wygodny, wykręcany sztyft pozwala na dokładne wypełnienie konturu, a wbudowana szczoteczka nadanie pożądanego kształtu brwiom. Jak widać na zdjęciu, został wyprofilowany i delikatnie ścięty. Kredka jest miękka, dlatego dobrze sunie po aplikowanej powierzchni.

Produkt jest dostępny w trzech kolorach, od lewej:
1 BLONDE,
2 ASH BROWN,
3 BROWN.


Waga 0,2 g Cena 16,99 zł

Wszystkie przedstawione dzisiaj produkty dostępne są tylko i wyłącznie w Drogeriach Natura, stacjonarnie oraz online: klik!Udanej niedzieli! :-)

5 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...