środa, 15 października 2014

Lily Lolo: Super Kabuki (pędzel do makijażu)

Tak, ta notka już była, jednak niechcący usunęłam ją wczoraj wieczorem przy sprzątaniu niepotrzebnych zapisków na bloggerze. Może akurat wpis trafi do tych z Was, które przeoczyły niedzielny opis pędzla do makijażu marki Lily Lolo. Mam do przedstawienia Wam jeszcze podkład, korektor i bronzer, ale aby było czytelniej - każdy kosmetyk będzie miał osobną publikację. :-)


Lily Lolo: 
Super Kabuki (pędzel do makijażu)


Opis Producenta:


 Pędzel Kabuki wykonany jest z najlepszego gatunkowo syntetycznego włosia, które jest ultra miękkie. Idealny do nakładania naszego podkładu mineralnego.   

Miękkie, syntetyczne włosie nie wypada tak jak naturalne oraz zapewnia gładką aplikację podkładu.
 Jest to pędzel bardzo dobrej jakości, dzięki któremu precyzyjnie nałożysz podkład. 
Całkowita wysokość pędzla to 7cm, a samego włosia 4cm.
Może być używany przez wegan.
W ofercie Costasy jest obecnie dostępnych 12 rodzajów pędzli do makijażu marki Lily Lolo. Najpopularniejszym wsród użytkowniczek minerałów jest niewątpliwie bohater dzisiejszej notki.

Super Kabuki to niezwykle przyjemny w użytkowaniu pędzel. Składa się z krótkiego trzonka i dość długiego miłego w dotyku włosia, które nie drapie ani nie podrażnia cery. Odpowiednio nabiera porcję kosmetyku mineralnego i równomiernie rozprowadza go na skórze. Makijaż nakładam standardowo: stempluję miejsce przy miejscu naskórek, następnie tworząc okrężne ruchy, rozcieram produkt na całej twarzy. Kształt pędzla nadaje się do tej czynności idealnie. Łatwo też go umyć, położony włosiem do dołu na chusteczce chigienicznej potrzebuje nocy aby wyschnąć. Jest trwały, od samego początku odkąd go posiadam, nie wypadł z niego ani jeden włosek. Minusem może być cena, ale powiem Wam, że warto zainwestować w chociaż jeden porządny pędzel do podkładu, to przecież inwestycja na lata, jeżeli jest dobrej jakości to będzie nam służył długo. Mam w swojej kolekcji kilka flat topów i kabukich, ale tym właśnie egzemplarzem maluje mi się najwygodniej.
Dostępność: Costasy
Cena: 79,90 zł / szt.
Jaka jest Wasza ulubiona marka pędzli? :-)

13 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...