środa, 29 lutego 2012

Wynik konkursu

Na początku chciałabym podziękować Wam za tak liczny udział w konkursie. Nie spodziewałam się, że tak dużo z Was zechce udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe. :-)
Udział wzięło aż 117 osób, a odpowiedzi były przeróżne dlatego ciężko było mi wybrać Zwyciężczynię. Niektóre z Was chciały odwiedzić konkretne miejsca na świecie, były takie które chętnie zwiedziłyby którąś z obcych planet, albo przekazałyby pieniądze na cele charytatywne. Niektóre z Was z kolei wolałyby zostać w domu, bo nie przepadają za podróżami (takich odpowiedzi były tylko dwie). Wybór nie był łatwy. Z nadesłanych zgłoszeń wybrałam 5 i poprosiłam o pomoc w wyborze tej ostatecznej moją siostrę - chciałam w ten sposób zapobiec własnemu podświadomemu faworyzowaniu którejś z Was. :D

Tak więc aby nie przedłużać, wygrała ciekawa opowieść, w której jedna z Was opisała chęć wyprawy m.in na wyspę Bora Bora. :-)Kolaż zrobiłam ze zdjęć:
http://www.bertur.pl/polinezja.jpg
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ac/wb/9dx8/wstavQZ8iy2EZQXfYX.jpg
http://www.wybierzsie.pl/wp-content/uploads/2010/01/Bora_Bora_01.jpg
http://www.rajenaziemi.pl/wp-content/gallery/bora-bora/bora-bora-view.jpg
http://www.rajenaziemi.pl/index.php/bora-bora/
http://castaways-resort.net/bora-bora/bora-bora-resorts/


Zwyciężczyni konkursu to:


Tęczowa 
!!


Tutaj odpowiedź jaką nadesłała Tęczowa:

Gdybym miała nieograniczone możliwości pieniężne i czasowe to chętnie wybrałabym się wraz z moim mężem w podróż dookoła świata. Lubię podróżować i poznawać nowych ludzi; chciałabym zobaczyć jak żyją nieznane mi osobowości, co jedzą, jakie mają tradycje, święta, zabawy. Chciałabym poczuć się jak prawdziwa podróżniczka niczym pani Martyna Wojciechowska, zabrałabym ze sobą aparat i kamerę aby móc na bieżąco uwieczniać etapy naszej podróży. Najchętniej zwiedziłabym kawałek po kawałku cały świat, bo ciężko byłoby mi się zdecydować na jedno miejsce!! Ale na pewno w mojej podróży nie mogłoby zabraknąć wizyty na Bora Bora. Czytałam, że od wielu lat to miejsce wygrywa w przeróżnych konkursach w kategorii "najpiękniejsze miejsce na ziemi". Wygląda nieziemsko, to chyba właśnie dlatego ta wyspa znana jest również jako “Mai te pora” czyli stworzona przez bogów. Chciałabym poczuć klimat tego miejsca. Z resztą... Czasami kiedy wraz z mężem mamy nastrój na bujanie w obłokach marzy nam się polecieć na Bora Bora aby się tam trochę powylegiwać, dotknąć stopami piasku, popływać w turkusowej wodzie i jeśli będzie to tylko możliwe to na pewno się tam wybierzemy. ;) Dodam jeszcze tylko krótko (aby ukazać moje niezdecydowanie) co chciałabym jeszcze koniecznie zobaczyć! Chciałabym zobaczyć WSZYSTKIE siedem cudów natury które ogłoszono w 2011 roku. Albo nie. Chciałabym odwiedzić wszystkich finalistów (28) którzy zapisali się na kartach historii tego konkursu. :) Tutaj jest lista finalistów http://nature.new7wonders.com/28-finalistow?lang=pl warto zobaczyć chociażby zdjęcia bo miejsca zapierają dech w piersiach. Pozdrowienia.Kochana, piszę do Ciebie mejla i na dane adresowe czekam do niedzieli, jeśli nie dostanę danych do wysyłki wybiorę inną osobę, która zgarnie nagrodę. Mój adres mejlowy znajdziesz w pasku z prawej strony.

Reszcie Dziewczyn bardzo dziękuję za udział w zabawie i życzę powodzenia w kolejnych konkursach! :-)

16 komentarzy:

 1. Szkoda, że mój Meksyk nie wygrał :( ale gratuluję zwyciężczyni :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mmm... na taką wyspę chyba każda z nas chciałaby pojechać :) gratuluję :)

  Może komus sie spodoba moje rozdanie? http://kosmetyki-nowicjuszki.blogspot.com/2012/02/niespodzianka.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję :P Ja się boję takich długich podróży^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładna frekwencja, gratuluje wybranej :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! :)
  Bora Bora - suuuper :D

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...