niedziela, 26 listopada 2017

My Secret: Disco Ball Highlighter, Nail Art, Nail Polish

Cześć! :-) Dzisiaj szybki post z jesiennymi nowościami od My Secret. Do kolekcji marki dołączyły nowe odcienie lakierów do paznokci oraz świetny, beżowy rozświetlacz. Sprawdzałam, produkty są już dostępne na stronie www Drogerii Natura (stacjonarnie oczywiście też). Zależy mi, aby zaprezentować Wam je jeszcze dzisiaj, ponieważ można je kupić w obniżonych cenach z okazji przedłużonego Black Friday. :-)My Secret: 
Disco Ball Highlighter, Art Nail
NAIL ART

Dwa nowe odcienie z kolekcji lakierów nawierzchniowych Nail Art, które pozwolą urozmaicić manicure. Można aplikować je dwojako: samodzielnie albo jako dodatkowa warstwa na klasycznej, dowolnie wybranej emailii. 

Kolor z lewej to: brokatowy 282 Rainbow Sparks, zaś z prawej perełka w stylu białego złota - 283 Frosty Top

Pojemność: 10 ml Cena: 9,39 zł obecnie 4,69 zł


NAIL POLISH

Nail Polish to nowoczesna, lekka formuła, która zapewnia równomierne rozprowadzenie na płytce i zapobiega powstawaniu smug. 

Kolekcja wzbogacona została o nowe kolory: godny uwagi mahoń o nazwie 284 Sparkling Mahogany, oraz ostatni - metaliczny, bardzo głęboki granat z zielonkawym shimmerem 285 Blue Star

Pojemność: 10 ml Cena: 9,39 zł obecnie 4,69 zł


DISCO BALL HIGHLIGHTER

To naprawdę bardzo fajny produkt. Rozświetlacz ma piękny kolor neutralnego beżu, który jest bardzo uniwersalny, wydaje mi się, że sprawdzi się przy każdym typie kolorystycznym cery. Sprawia, że twarz wygląda zdrowo i promiennie, nadaje efekt intensywnego połysku, gładkiej tafli. Nie pyli, nie kruszy się podczas nabierania na pędzel. Formuła kosmetyku zapewnia bezproblemową aplikację i przyjemne wykończenie makijażu.


Waga: 7,5 g Cena: 18,59 zł  obecnie 8,99 zł  

Kosmetyki znajdziecie w Drogeriach Natura.
Do następnego! :-)

6 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...