sobota, 6 lutego 2016

My Secret: Glam & Shine Nail Polish (Candy Floss, Heather White, Amethyst)

Tym razem chciałabym przybliżyć Wam część lakierów z limitowanej serii ZIMA 2015/16 marki My Secret. W jej skład wchodzi 8 kolorów. Do dzisiejszego wpisu sfotografowałam 3 z nich. Obejrzyjcie. :-)My Secret: 
Glam & Shine Nail Polish (Candy Floss, Heather White, Amethyst)

Opis Producenta:

Lakiery do paznokci o nowoczesnej, lekkiej formule, która zapewnia równomierne  rozprowadzenie oraz zapobiega powstawaniu smug.Każdy z produktów zapakowany został w charakterystyczne dla marki My Secret kwadratowe buteleczki o pojemności 10 ml. Pędzelki, którymi aplikujemy produkt są krótkie, dość szerokie, wygodnie się nimi maluje. Emalie nakładają się równomiernie, nie tworzą smug. Jeżeli chodzi o pigmentację, to wiadomo, najwyraźniejsza jest w przypadku fioletu, bo aby wydobyć pełnię krycia muszę nałożyć dwie warstwy. Inaczej jest w przypadku odcieni jaśniejszych, aby uzyskać zadowalający efekt potrzebne są trzy cienkie warstwy. Przy mniejszej ilości widoczne są nieestetyczne prześwity. Emalie szybko schną, trwałość oceniam jako przeciętną - 3 dni i widać starte końcówki czy odpryski.

266 Candy Floss - bardzo polubiłam ten kolor. To kremowa, bardzo jasna, pastelowa brzoskwinka, która pięknie prezentuje się na paznokciach. Stanowi świetne tło dla kolorowych glitterów. Daje satynowe wykończenie.

267 Heather White - mocno rozbielony fiolet, a może raczej biel z kropelką fioletu. Wykończenie takie samo jak w przypadku poprzednika.

261 Amethyst - najbardziej intensywny kolor z całej trójki. Głęboki, bardzo ładnie błyszczący fiolet.


Dostępność: Drogerie Natura
Cena: 6,99 zł / 10 mlZaopatrzyłyście się w jakiś kolor z tej limitki? :-)

10 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...